Весільний кортеж

Доповнити красу та стиль найголовнішої події Вашого життя – весілля, ми пропонуємо вишуканим кортежем ретро автомобілів.

Якщо Ви бажаєте отримати від свого весілля незабутні враження та шквал емоцій, замовляйте ретро автомобілі з історією. Такий вибір подарує унікальність та вишуканість усій весільній церемонії. При цьому красиві і елегантні ретро автомобілі нададуть Вашому весіллю особливого шарму і незабутності. Наречені, а також їх гості, надовго запам’ятають це св’ято, поєднуючи свої спогади з виїзними фото сесіями та відео на пам’ять…


Кортеж з таких автомобілів дивиться дуже ефектно. Сьогодні мало кого здивуєш лімузином, який на фото і відео сесіях виглядає досить дешево. Що більше привертає увагу прохожих та глядачів: сучасний весільний лімузин чи сяючий хромом незвичний ретро автомобіль з п’ятдесятих років минулого століття?


Окрім цього, це універсальний та менш затратний варіант, так як ретро автомобілі підійдуть до любого стилю Вашого весілля, додавши йому оригінальності і неперевершеності. Нехай Ваш вибір весільного кортежу зробить цей день у Вашому житті ще більш особливим і казковим!


Пропонуємо оренду ретро автомобіля з водієм для урочистих подій:

  • Автомобіль "ЗиМ" ГАЗ-12, лімузин, 1955 року випуску, 8 посадкових місць (включаючи водія).
  • Автомобіль в заводській комплектації, оригінал.
  • Чорний колір автомобіля, розкішне декоративне хромування, а також червоний шкіряний салон є прекрасним фоном для творчої фантазії весільного фотографа.
  • В радянський час цей автомобіль був у Львівському обкомі компартії, в 1957-58 рр. обслуговував на відпочинку в м. Трускавці маршала Г. Жукова. З 1996 по 1999 роки автомобіль знаходився у м. Лондоні, Великобританія.
  • Автомобіль - учасник багатьох міжнародних автопробігів та кінозйомок, у автомобілі знімались Лара Фабіан, І.Крутой, Макс Барских, Алан Бадоєв (фільм "Мадемуазель Жіваго").


Авто орендується з водієм для участі в кортежах та ескортах (весілля, сімейні торжества, трансфер, бізнес заходи).


Більше фотографій можна побачити перейшовши за посиланням webphoto


Мінімальний час замовлення 3 години, вартість договірна, за годину.


Форма оплати - готівка, аванс в розмірі вартості однієї години, при відмові від поїздки не повертається.Наші партнери