Стажування для студентів в Німеччині 2018

Пропонуємо практику у Німеччині для студентів денної та заочної форми навчання (1,2,3 курси та невипускний рік магістратури) на період канікул за державною програмою Німеччини „ZAV. Ferienbeschäftigung für ausländische Studierende“ тривалістю до 90 днів. Вік студентів від 18 років (також учні технікумів, коледжів, профтехучилищ, які мають статус студента).

Збір полуниці

Дівчата та хлопці (перевага надається дівчатам). Травень, червень, липень, серпень. Оплата погодинна 8,84 € за годину. Один вихідний на тиждень. Студенти забезпечуються житлом (євровагончики або бунгало), кімнати по 2,4, або 6 людей. Вартість проживання 5-9 € на день. Харчування за власний рахунок, є окремі кухні для приготування їжі. Можливі обіди за окрему плату.


Збір огірків

Дівчата та хлопці. Липень, серпень та вересень. Оплата погодинна 8,84 € за годину. Один вихідний на тиждень. Студенти забезпечуються житлом (євровагончики або бунгало), кімнати по 2,4, або 6 людей. Вартість проживання 6 € на день. Харчування за власний рахунок, є окремі кухні для приготування їжі.Збір лохини

Травень, червень, липень, серпень та вересень. Дівчата та хлопці (перевага надається дівчатам). Оплата погодинна 8,84 € за годину. Один вихідний на тиждень. Студенти забезпечуються житлом (євровагончики або бунгало), кімнати по 2,4, або 6 людей. Вартість проживання 7 € на день. Харчування за власний рахунок, є окремі кухні для приготування їжі. Можливі обіди за окрему плату..


Збір та сортування спаржі

Квітень, травень, червень. Оплата погодинна 8,84 € за годину. Один вихідний на тиждень. Студенти забезпечуються житлом (євровагончики або бунгало), кімнати по 2,4, або 6 людей та триразовим харчуванням. Вартість проживання складає 4,5 € , вартість харчування (сніданок, обід з собою, гаряча вечеря) – 9 € на день.Для студентів, які володіють німецькою мовою на розмовному рівні є вакансії продавців спаржі і полуниці.

Продавці спаржі

Дівчата та хлопці. Квітень, травень та червень. Оплата погодинна 8,84 € за годину. Студенти забезпечуються житлом (євровагончики або бунгало), кімнати по 2,4, або 6 людей та триразовим харчуванням. Вартість проживання складає 4,5 € , вартість харчування (сніданок, обід з собою, гаряча вечеря) – 9 € на день.


Продавці полуниці

Дівчата та хлопці. 1 травня – 10 липня. Оплата погодинна 8,84 € за годину. Неділя – вихідний день. Студенти забезпечуються житлом (євровагончики або бунгало), кімнати по 2,4, або 6 людей. Вартість проживання 3,5 € на день. Харчування за власний рахунок, є окремі кухні для приготування їжі.


Пакет документів:

  • заповнений формуляр програми ZAV з печатками університету;
  • закордонний паспорт;
  • студентський квиток ( довідка підтвердження навчання в університеті);
  • анкета особових даних студента.


Середня тривалість робочого дня для всіх вакансій 8-10 годин. Видається аванс 50-100 € на тиждень. Поїздка безвізова при наявності біометричного паспорта, якщо паспорт звичайний потрібно додатково відкривати візу (прибл. 55 €).


Формування груп до кінця лютого 2018 р.

Вартість програми екв. 350 євро, включає медичне страхування на час поїздки, а також медичне страхування на час роботи (ні-мецька страхівка). Вартість проїзду в одну сторону 70-100 євро.

Наші партнери