Сільськогосподарські роботи в Німеччині

Важлива інформація для учасників програми ZAV !!!

Тривалість і початок програми багато в чому залежать від погодних умов і дозрівання врожаю. Зазвичай сезон в Німеччині починається з червня і закінчується в кінці вересня. Але тривалість вашої роботи на фермі не може перевищувати 90 календарних днів.

Умови роботи в сільському господарстві Німеччини вимагають від вас доброго здоров'я, фізичної підготовки, терпіння і витривалості. Робочий день починається з 5 години ранку і триває приблизно до полудня. Під час роботи передбачені перерви. Пообідавши і відпочивши кілька годин, працівники приступають до післяобіднього збору врожаю.

Кожна ферма має свої встановлені правила, які повинні беззаперечно дотримуватися учасниками програми (строго присікається проведення вечірок, розпивання спиртних напоїв і привід сторонніх осіб на територію ферми). У разі недотримання встановлених правил, роботодавець має право звільнити працівника.

У Німеччині оплата праці при збиранні врожаю в основному відрядна, крім того застосовується погодинна оплата. Для ящика полуниці вагою 4-6 кг вартість безпосередньо залежить від врожайності: чим краще урожай, тим менше вартість за ящик. Чим гірше урожай, тим вище вартість за ящик. Але також може бути фіксована вартість протягом сезону.

При нормальній врожайності і погодних умовах самі повільні працівники в змозі зібрати 10-15 ящиків в день, проте більшість працівників збирає 30-40 ящиків полуниці в день, окремі працівники примудряються збирати більше 50 ящиків.

Працівник, який приїхав на ферму в перший раз, повинен розуміти, що перші тижні його роботи будуть не особливо результативні, оскільки збір полуниці вимагає певних навичок, вміння і терпіння. Але, виходячи з досвіду, результат кожного наступного дня роботи буде кращим за попередній.

Кількість місць на програму обмежена. Документи приймаються до 1 травня 2017 року. Але, чим раніше ви подаєте заяву, тим більша ймовірність вашого виїзду, так як може виявитися, що вже на даний час всі вакансії на літо будуть зайняті.

Наші партнери