Стажування студентів в Німеччині /сезон 2017 р./

Сільськогосподарські роботи для українських студентів в Німеччині: (недалеко від Берліна - місто Шпреевальд) для студентів денної форми навчання (1 - 3 курс), повнолітних (старших 18 років). Знання німецької мови необов’язкове.

Робота для фізично здорових і працьовитих студентів. Надаємо переваги дівчатам, знайомих з сільськогосподарською роботою.

Студентський квиток повинен бути дійсний ще 6 місяців після закінчення роботи!

Робота по збору полуниці, потім огірків та інших овочів (мінімум 2 місяці). Сезон полуниці починається з 15-25 травня.

Після того як закінчується збір полуниці, буде збір огірків, а потім інших овочів - робота буде протягом 6 місяців до жовтня включно. Плануємо відправляти студентів в групах по 50 осіб.

На групу потрібен 1 координатор (розмовляє німецькою мовою), який вирішує питання щодо організації роботи та умови побуту з роботодавцем.

Умови праці:

Винагорода: оплата погодинна - 8,60 € / год. Кількість збору ягід за годину становить 15 кг (норма).

 • Якщо працівник виконає норму збору, то понаднормова кількість додатково оплачується з розрахунку - 0,4 € / кг.
 • Якщо працівник виконає 50% від норми, то йому зараховується по 6 годин на день.
 • Якщо працівник виконує 75% від норми, то йому зараховується по 8 годин на день.
 • Якщо працівник виконує 100 % від норми - він буде мати можливість працювати 10 годин на день (60 годин на тиждень).
 • Якщо після 3-х днів роботи, продуктивність працівника буде нижчою 50 % від норми і не буде поліпшуватися, то такий працівник буде звільнений !!!

Відповідно оплата у цьому випадку розраховується : 60 годин х 8,6 євро=516 євро. Якщо були зібрані понаднормові ягоди (наприклад 120 кг), тоді + додатково 120 кг х0,4 євро= 48 євро. Разом : 516+48=564 євро за 6 робочих днів (тиждень).

Витрати на логістику (проживання, харчування, транспорт до місця праці) - 20 € в день.

Середня зарплата 1200 євро / місяць (чистими, вже по виплаті за проживання, харчування та транспорт).

Протягом 2-3 місяців, кожен працівник буде мати право на авансовий платіж в розмірі 50-100 € за робочий тиждень.

Сума кінцевої зарплати буде виплачуватися після розрахункового періоду, який буде за 2 або 3 місяці. Із зарплати буде віднята сума в розмірі € 20 на добу перебування.

Проживання :
 • У голландських будиночках, в яких знаходяться двомісні номери (можливість жити в парах)
 • У номерах також є чайник, столові прилади, посуд та постільну білизну.
 • У кожному номері є холодильник.
 • У кімнаті немає телевізора та Інтернету (тобто є можливість, але потрібно оплатити абонемент)
 • Туалети і душові розташовані на невеликій відстані від номерів.
 • Недалеко є магазини.
 • Є пральні машини.
 • У вихідні можна буде поїхати на електричці (40 хвилин) за покупками в Берлін.
 • Харчування: Харчування буде видаватися в їдальні. Сніданок на наступний день буде виданий після вечері. Обід завжди буде привізним та теплим, між 12.00-14.00, в залежності від погодних умов.

  Робота: Перед початком роботи кожен працівник буде проходити навчання, на якому дізнаєтеся, як правильно збирати ягоду, щоб її не пошкодити. Під час навчання перекладач буде призначений координатором групи (група буде складатися з 50 осіб).

  Кожен працівник буде змушений мати додаткове німецьке страхування (за рахунок роботодавця).

  Щоранку буде збір працівників, а потім буде під'їжджати автобус, який буде завозити в поле, час відраховується з моменту входу в автобус. Якщо хтось запізниться, доведеться дістатися до роботи самостійно, і час його роботи буде відраховуватися з моменту прибуття в поле.

  Відстань між житлом і робочим місцем становить близько 2-5 км.

  Кожен працівник отримає ідентифікаційний номер, який буде присвоєний йому під час збирання врожаю. Після наповнення кошиків вам потрібно буде підійти до призначеної особи (координатор, бригадир) і показати свій ідентифікаційний номер, таким чином, буде перевірені об’єми і ефективність виконаної роботи працівником.

  Полуниця рветься з хвостиком.

  Кількість робочих годин - до 60 годин на тиждень. Робота 6 днів на тиждень, один день повинен бути вільний. Розклад роботи встановлює бригадир.

  Всі вказані вище вимоги до роботи, а також умови її виконання повністю відповідають чинним стандартам праці, встановлених законодавством Німеччини.


  РОБОТА ДОВОЛІ ВАЖКА, ПОТРІБНІ ЗДОРОВІ І ВИТРИВАЛІ ПРАЦІВНИКИ!

  Ви повинні бути здоровими і мотивованими до роботи. Ви не зможете працювати з гіпер- і гіпотонією, серцевою недостатністю, підвищеною чутливістю до сонячного випроміню- вання, астмою або схильністю до алергічних реакцій. Вітається досвід роботи в даній галузі.

  З собою необхідно взяти: одяг для роботи в полі, гумові чоботи, дощовик, прогумовані рукавиці. Також потрібно взяти теплі речі (светр, куртка), змінний одяг та взуття, купальні костюми, кепки, капелюшки, невеликий запас продуктів на перший час, засоби особистої гігієни, сонцезахистні креми, креми для ніг, мед аптечку.

Наші партнери