Студентська програма стажування в Німеччині ZAV


Що таке програма літньої практики студентів в Німеччині ZAV?

Це державна програма, що підтримується урядом Німеччини та федеральною німецькою біржею праці, яка дає можливість українським студентам очної форми навчання університетів, інститутів, коледжів, технікумів віком від 18 до 35 років впродовж літніх і зимових канікул жити, працювати і подорожувати в Німеччині.

Програма стажування ZAV1 передбачає участь в ній студентів денної форми навчання без знання німецької чи англійської мови, які на момент виїзду досягли 18 років (повнолітні) і які можуть поїхати на роботу зі збирання та сортування різних фруктів (в основному ягід) або овочів, а також у низькопрофільну сферу обслуговування.

Ми надаємо кваліфіковану допомогу в підготовці, збору і оформленню документів, необхідних для участі в програмі і їх своєчасної відправки в м. Бонн, а також консультуємо з питань оформлення візи, підбору оптимального трансферу Україна-Німеччина-Україна , пошуку житла на час літньої практики (при необхідності). Програма літньої практики дає можливість провести канікули з користю: заробити грошей, удосконалювати німецьку мову, набути досвіду роботи в німецьких компаніях, зустріти нових друзів з різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час Європою і зарядитися масою позитивних вражень на новий навчальний рік.

Відбір учасників в програмі здійснюється за наступними критеріями:
 • статус студента (бути студентом НЕ останнього курсу університету чи інституту, а саме 1,2,3 курс. Заочна форма навчання не розглядається);
 • вік учасника програми на момент подання документів на відкриття візи -від 18 до 35 років;
 • знання німецької мови не обов’язкове;
 • бажання і можливість працювати в Німеччині не менше 2 місяців під час офіційних літніх канікул;
 • студенти не повинні обмежувати себе бажанням працювати виключно по певній професії та в певному місті чи регіоні.
Для участі у програмі стажування ZAV Вам необхідно :
 • Укласти з нами угоду на надання послуг по визначеній програмі, надати необхідні документи для участі в програмі.
 • Після обробки наданих Вами документів, необхідний пакет Ваших документів відправляється в Німеччину, м Бонн, де і відбувається подальша процедура відбору кандидатів.
 • Починаючи з середини квітня і до кінця липня ми отримуємо з Німеччини результати відбору, з пропозицією вакансій від ZAV (з детальним зазначенням вашого майбутнього місця практики, ваших обов'язків, зарплати).
 • У разі одержання позитивного результату по відбору учасника програми, ми передаємо Вам всі оригінали отриманих документів ( запрошення від фермера (трудовий контракт), дозвіл на стажування у Німеччині з Центру Федерального агентства з питань працевлаштування), а також підготовлені нами інші документи , необхідні для відкриття візи.
 • Підготовка всіх необхідних документів, переклади на німецьку мову, консультаційна підтримка і підготовка до співбесіди в консульстві Німеччини (візовому центрі) здійснюються нашою агенцією.
 • Подачу документів на візу, здачу біометричних даних, а також всі оплати , пов’язані з цим, студент здійснює особисто.
 • Студент повинен отримати студентську робочу візу Шенген терміном перебування 90 днів категорії ZAV (віза робоча для студентів на час канікул).
 • Вся інформація по відкриттю візи : http://www.germanyvac-ua.com/

  Після одержання візи, згідно з визначених роботодавцем термінів початку роботи, прибути в місце проходження стажування у Німеччині. Ми надамо допомогу в організації трансферу (доїзду) Україна-Німеччина-Україна, а також супровід (для груп) до місця стажування. Вартість проїзду студент оплачує самостійно.

  Всі питання трудового характеру , що виникають в процесі проходження стажування, студент вирішує особисто, на підставі укладеного трудового контракту з роботодавцем. Нормативи виробітку, порядок розрахунків, розпорядок роботи, умови роботи та перебування на фермі встановлюються роботодавцем і є пріоритетними. Ми допоможемо в адаптації студента до умов перебування в перший час, вирішення питань побуту і комунікації.

  Шановні студенти!
  Набір в Німеччину на збір врожаю 2017 року завершується 1 травня. Якщо Ви відповідаєте критеріям відбору для участі в програмі і бажаєте поїхати в Німеччину на збір врожаю 2018 року, будь-ласка, дивіться інформацію на нашому сайті про початок набору з вересня 2017 року! Не зволікайте, зробіть реальний крок до Європи !

Наші партнери