Dichiarazione di valore для Італії

Для продовження навчання або для роботи в Італії за фахом, отриманим в Україні, оформляється Dichiarazione di valore – відповідність виданих в Україні документів про освіту італійським освітнім стандартам.

Процедура отримання Dichiarazione di valore складається з 4 етапів:

  • Проставлення АПОСТИЛЯ в Міністерстві освіти на оригінали документів про освіту (атестати про закінчення середньоосвітніх навчальних закладів та додатки з оцінками до них, дипломи про закінчення вищих або спеціальних навчальних закладів та додатки з оцінками до них).
  • ПЕРЕКЛАД документів на італійську мову, що виконується акредитованим перекладачем при Посольстві Італії в Україні.
  • ЛЕГАЛІЗАЦІЯ (завірення) документів з перекладом в консульському відділі Посольства Італії в Україні.
  • Оформлення DICHIARAZIONE DI VALORE в Консульстві Італії.

ВАЖЛИВО: консульський відділ приймає документи для оформлення Dichiarazione di valore лише за умови, що Ви провчились в загальному не менше 12 років. Це зумовлено вимогами законодавства Італії.


Якщо мова йде про Dichiarazione di valore для роботи в Італії, крім оформлення освітніх документів додається аналогічна процедура для трудової книжки.


Термін оформлення Dichiarazione di valore – від 3 місяців і більше. Вартість оформлення стандартного пакету документів (атестат з додатком, диплом з додатком), необхідного для отримання Dichiarazione di valore з метою продовжити навчання в Італії – від 12 000 грн.


Вартість оформлення стандартного пакету документів (атестат з додатком, диплом з додатком, переклад трудової книжки), необхідного для отримання Dichiarazione di valore з метою працевлаштування в Італії (для осіб, що мають немедичну спеціальність) – від 15 000 грн.


Для медпрацівників вимагається додаткова завірення в Міністерстві охорони здоров’я. Вартість оформлення Dichiarazione di valore для медпрацівників з метою роботи в Італії – від 16 000 грн.

Наші партнери